sobota, 22 czerwca 2019 18:57

Poszukiwania strażaków nad jeziorem w Jankowie Dolnym

 

W sobotni, wczesny wieczór służby zostały powiadomione o mężczyźnie, który miał wejść do jeziora i nie wrócić na brzeg.

Do zdarzenia doszło 22 czerwca przed godziną 18. Jak udało się nam nieoficjalnie dowiedzieć, zgłoszenie dotyczyło mężczyzny w średnim wieku, który wszedł do wody na jednej z dzikich plaż i nie powrócił na brzeg. Powiadomione służby zadysponowały na miejsce zastępy z łodziami z Gniezna, Trzemeszna i Poznania.

Po dotarciu pierwszych zastępów i rozpoczęciu akcji poszukiwawczej mężczyzna odnalazł się - okazało się iż przepłynął on jezioro i wyszedł na brzeg po drugiej stronie akwenu. Akcja poszukiwawcza po potwierdzeniu tego faktu została wówczas zakończona.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane