niedziela, 23 czerwca 2019 08:14

Śmiertelny wypadek w Kruchowie

 
Śmiertelny wypadek w Kruchowie źródło: PSP Gniezno

Do tragicznego zdarzenia drogowego doszło w sobotni wieczór na szosie prowadzącej z Trzemeszna w kierunku Jastrzębowa. 

Do zdarzenia doszło 22 czerwca po godzinie 20 w Kruchowie (gmina Trzemeszno). Jak wynika z nieoficjalnych informacji, z nieustalonych na tę chwilę powodów samochód osobowy marki Opel zjechał z jezdni i uderzył z dużą prędkością w drzewo. 

Na miejsce zdarzenia przybyły zastępy OSP Trzemeszno, OSP Kruchowo, JRG Gniezno i JRG Mogilno, które zabezpieczyły rejon zdarzenia oraz uszkodzony pojazd. Autem podróżowali dwaj mężczyźni, przy czym w wydobyciu ich z samochodu trzeba było wykorzystać narzędzia hydrauliczne - jeden z nich, mimo podjętej próby ratowania, zmarł na miejscu zdarzenia. Drugi z poszkodowanych (kierujący pojazdem) po opatrzeniu przez zespół ratownictwa medycznego trafił w ciężkim stanie do szpitala.

Dokładne okoliczności zdarzenia ustali policja pod nadzorem prokuratora. Na czas prowadzonych działań ruch na drodze był zablokowany.

źródło: PSP Gniezno

1 komentarz

  • Link do komentarza Prawda poniedziałek, 24 czerwca 2019 09:46 napisane przez Prawda

    Kierowca miał zapięte pasy, pasażer nie.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane