wtorek, 25 czerwca 2019 08:20

W czwartek uruchomią syreny alarmowe

 
W czwartek uruchomią syreny alarmowe archiwum redakcji

W czwartkowe południe w ramach odbywającego się treningu elementów systemu wykrywania i alarmowania, uruchomione zostaną syreny alarmowe.

Podaje się do wiadomości mieszkańcom powiatu gnieźnieńskiego, że zgodnie z „Planem treningów elementów systemu wykrywania i alarmowania oraz wczesnego ostrzegania na rok 2019” w dniu 27 czerwca 2019 roku zostanie przeprowadzony wojewódzki trening elementów wchodzących w skład tego systemu.

W związku z powyższym w czwartek 27 czerwca o godz. 12.00 nastąpi uruchomienie syren alarmowych na terenie Gniezna i powiatu.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane