środa, 26 czerwca 2019 12:00

W czwartek utrudnienia na skrzyżowaniu czterech ulic

 

W związku z wymianą sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu ul. Sobieskiego, Roosevelta, Wyszyńskiego i Żwirki i Wigury, przez kilka godzin ruch będzie kierowany przez policjanta.

Z uwagi na wyłączenie sygnalizacji świetlnej, w czwartek 27 czerwca w godzinach od 7:00 do 15:00 ruch na wspomnianym skrzyżowaniu sterowany będzie ręcznie przez funkcjonariuszy policji. Związane jest to z pracami przy wymianie sygnalizacji świetlnej na tym skrzyżowaniu i koniecznością jej czasowego wyłączenia.

Kierowcy proszeni są o zachowanie szczególnej ostrożności w tym miejscu i stosowanie się do poleceń funkcjonariuszy. 

2 komentarzy

  • Link do komentarza Julian czwartek, 27 czerwca 2019 08:28 napisane przez Julian

    Usunąć światła i zrobić ronda jedno lub dwu pasowe.

  • Link do komentarza micio środa, 26 czerwca 2019 14:58 napisane przez micio

    Zrobić rondo!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane