piątek, 28 czerwca 2019 08:05

Zmarł drugi uczestnik tragicznego wypadku

 
Zmarł drugi uczestnik tragicznego wypadku źródło: PSP Gniezno

Bilans wypadku, do którego doszło kilka dni temu na drodze powiatowej niedaleko Trzemeszna, jest jeszcze tragiczniejszy.

Przypomnijmy iż w sobotni wieczór 22 czerwca na drodze prowadzącej z Trzemeszna do Jastrzębowa w miejscowości Kruchowo doszło do wypadku samochodu osobowego marki Opel Astra. Z dotychczas ustalonych okoliczności wynika iż pojazd na prostym odcinku drogi zjechał na prawe pobocze, a następnie uderzył w przydrożne drzewo - w wyniku tego wywrócił się na bok i zatrzymał na polu uprawnym.

Na miejscu w wyniku wypadku zginął 29-letni pasażer pojazdu. Kierowca, 25-letni mężczyzna (mieszkaniec powiatu żnińskiego) został przetransportowany z poważnymi obrażeniami ciała do szpitala. Tam przebywał do tej pory - niestety nie udało się uratować 25-letniego mężczyzny, który zmarł w piątkową noc 28 czerwca.  Okoliczności tragicznego wypadku wyjaśnia policja pod nadzorem prokuratora.

1 komentarz

  • Link do komentarza Miejscowy piątek, 28 czerwca 2019 10:49 napisane przez Miejscowy

    Jedno słowo- BRAWURA... Niepotrzebnie za nią zapłacili życiem.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane

BarMleczny