piątek, 28 czerwca 2019 18:40

Zaginął Łukasz Rumianowski

 

Rodzina poszukuje 34-letniego Łukasza Rumianowskiego, który 27 czerwca wyszedł z domu i od tej pory nie ma z nim kontaktu.

Zaginięcie mężczyzny zgłosiła jego rodzina. 34-latek był po raz ostatni widziany w czwartek 27 czerwca około godziny 11:30, kiedy wyszedł ze swojego domu w Witkowie. Następnie widziano go w południe na terenie Niechanowa. Od tej pory nie ma z nim kontaktu.

Rysopis: około 185 cm wzrostu, szczupła budowa ciała, włosy krótkie blond, oczy niebieskie, kilkudniowy zarost.

Sprawą zajęła się Komenda Powiatowa Policji w Gnieźnie, której funkcjonariusze zwracają się do wszystkich osób, które mogą udzielić jakichkolwiek informacji na temat miejsca pobytu zaginionego Łukasza Rumianowskiego o kontakt osobisty lub telefoniczny z oficerem dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie, tel. 61 426-02-11, telefon alarmowy 997.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane