sobota, 29 czerwca 2019 10:48

Absolutorium studentów Milenium

 
Absolutorium studentów Milenium fot. Rafał Wichniewicz

W sobotni ranek w auli Gnieźnieńskiej Szkoły Wyższej Milenium odbyła się uroczystość, w trakcie której dokonano wręczenia dyplomów osobom kończącym naukę na uczelni.

Uroczyste zakończenie studiów grupy studentów odbyło się przy udziale zaproszonych gości - parlamentarzystów, samorządowców, przedstawicieli innych uczelni wyższych, rodzin absolwentów oraz ich samych. Wszystkich powitał rektor GSW Milenium prof. nzw. dr Lechosław Gawrecki.

Tuż po słowach skierowanych do obecnych w sali, dokonano wręczenia okolicznościowych wyróżnień dla osób zasłużonych na uczelni. Medal okolicznościowy za wieloletnią współpracę i zaangażowanie na rzecz rozwoju uczelni otrzymała dr Agata Woźniak. Za podobne dokonania Tarcze Herbowe otrzymali również: dr Sylwia Jabłońska, dr Aneta Kokot, mgr Anna Hedrych-Stanisławska oraz mgr Rafał Smarzyński. 

Następnie wręczono również wyróżnienia studentom - za aktywność na uczelni, działalność naukową oraz za najlepsze prace dyplomowe. Tuż po tym z rąk rektora Lechosława Gawreckiego oraz dziekana Wydziału Nauk Społecznych dr Anny Knocińskiej dokonano aktu wręczenia absolutoriów studentom. Uroczystość zakończyły przemówienia zaproszonych gości.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane