sobota, 06 lipca 2019 09:00

Utrudnienia w dostępie do wody

 
Utrudnienia w dostępie do wody archiwum redakcji

W związku z koniecznością przebudowy głównego wodociągu, w nocy z poniedziałku na wtorek część mieszkańców Gniezna może mieć utrudniony dostęp do wody.

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Gnieźnie Spółka z o.o. informuje, że z uwagi na konieczność przebudowy magistrali sieci wodociągowej spowodowanej budową ronda w na skrzyżowaniu ulicy Wrzesińskiej i Kostrzewskiego, wystąpią utrudnienia w dostępie do wody pitnej. 

Spółka informuje, że w poniedziałek 8 lipca od godziny 22:00 do godzin wieczornych dnia następnego tj. wtorek 9 lipca nastąpi znaczny spadek ciśnienia wody lub w niektórych miejscach całkowity brak wody  dla mieszkańców: Dalek, Skiereszewa, Dziekanki, Piekar i Pustachowy.

1 komentarz

  • Link do komentarza radek sobota, 06 lipca 2019 10:36 napisane przez radek

    ewidentna wina PiS. za PO spadków ciśnienia nie było.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane