poniedziałek, 08 lipca 2019 11:58

Nocny hałas na przebudowie wiaduktu - komunikat

 
Nocny hałas na przebudowie wiaduktu - komunikat fot. Rafał Wichniewicz

Wykonawca prac w rejonie przebudowywanego układu drogowego na ul. Pod Trzema Mostami, poinformował o możliwych utrudnieniach dla mieszkańców w związku z zaplanowanymi robotami.

W związku z realizacją ostatniego etapu projektu „Rozbudowa układu drogowego ul. Pod Trzema Mostami w Gnieźnie, na odcinku od al. Reymonta do ul. Osiniec”, w nocy z 8 na 9 i z 9 na 10 lipca nastąpi demontaż fragmentu ścianki szczelnej pomiędzy torowiskami 101 i 102. Praca sprzętu do wykonania wymienionego wyżej zadania będzie emitowała hałas o sporym nasileniu, który może być uciążliwy dla okolicznych mieszkańców.

Wykonawca tą drogą przeprasza za powstałe z tego powodu utrudnienia.

2 komentarzy

  • Link do komentarza Maciej wtorek, 09 lipca 2019 07:25 napisane przez Maciej

    Super. Szkoda że szpital u nas "zamarzł"

  • Link do komentarza B.Dz poniedziałek, 08 lipca 2019 17:44 napisane przez B.Dz

    Pełna kultura! I można pracować w nocy gdy jest taka potrzeba! Można :-) Budowa postępuje z dnia na dzień. 3mam kciuki, żeby została zakończona przed planowanym terminem:-)

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane