czwartek, 11 lipca 2019 19:28

Przebywała w mieszkaniu ze zwłokami swojego partnera

  _
Przebywała w mieszkaniu ze zwłokami swojego partnera archiwum redakcji

Do makabrycznego odkrycia doszło w jednym z mieszkań na os. Tysiąclecia, w którym znaleziono rozkładające się ciało mężczyzny. 

Sytuacja miała miejsce w środę 10 lipca w jednym z domów wielorodzinnych na os. Tysiąclecia. Listonosz, który przyszedł do mieszkania po pokwitowanie odbioru, po otwarciu drzwi przez lokatorkę poczuł intensywny fetor wydobywający się ze środka. O całej sprawie od razu powiadomiono służby.

Jak potwierdziła nam Policja, po przyjeździe na miejsce w środku mieszkania zastano zwłoki 56-letniego mężczyzny w częściowym rozkładzie. Wezwany lekarz dokonał oględzin, a na polecenie prokuratora ciało zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych w celu ustalenia przyczyn śmierci. W sprawie nie byłoby nic wyjątkowego, gdyby nie fakt iż w mieszkaniu przebywała konkubina zmarłego, która wiedziała o jego zgonie (który mógł nastąpić kilkanaście dni temu). Kobieta została zabrana karetką do szpitala.

Według naszych nieoficjalnych informacji, mężczyzna mógł nie żyć już od nawet dwóch tygodni - od tego czasu bowiem lokatorzy z innych mieszkań zauważali coraz więcej much gromadzących się w pobliżu. Sprawę prowadzi Prokuratura Rejonowa w Gnieźnie.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane