wtorek, 16 lipca 2019 11:15

Uderzenie w drzewo na DK 15

 
Uderzenie w drzewo na DK 15 źródło: OSP Czerniejewo

We wtorkowy ranek na drodze krajowej nr 15 między Szczytnikami Czerniejewskimi a Czeluścinem doszło do zdarzenia z udziałem jednego samochodu osobowego.

Wypadek miał miejsce 16 lipca, krótko po godzinie 6:30 na łuku szosy. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, doszło do wypadnięcia samochodu osobowego marki Opel, który następnie uderzył w przydrożne drzewo.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano OSP Czerniejewo, OSP Marzenin, a także zastępy z JRG Gniezno i JRG Września. Po dotarciu pierwszych służb, zastano dwie osoby, które wysiadły o własnych siłach, a trzecia znajdowała się w pojeździe. Działania strażaków ograniczyły się do zabezpieczenia miejsca wypadku, uszkodzonych pojazdów, udzielenia pierwszej pomocy przedmedycznej i kierowania ruchem.

Ostatecznie zespoły ratownictwa medycznego, po przebadaniu na miejscu uczestników zdarzenia, zadecydowały o zabraniu dwóch poszkodowanych do szpitala. Dokładne okoliczności zdarzenia ustali policja. Na czas prowadzonych działań ruch odbywał się wahadłowo.

źródło: OSP Czerniejewo


4 komentarzy

 • Link do komentarza rezigiusz środa, 17 lipca 2019 10:15 napisane przez rezigiusz

  No pewnie że winne drzewo (sarkazm) bo tak to by z łuku drogi nie wypadł swoim odpicowanym i dopuszczonym do ruch "szrotem" z DE.

 • Link do komentarza Osa wtorek, 16 lipca 2019 23:14 napisane przez Osa

  Ania: jak zawsze! Wyciąć w pien, spalić i zaorać dla pewności....

 • Link do komentarza radek wtorek, 16 lipca 2019 21:59 napisane przez radek

  Dokładnie.
  Drzewo nagle wtargnęło na jezdnie...

 • Link do komentarza Ania wtorek, 16 lipca 2019 12:00 napisane przez Ania

  Wina drzewa ... hehe

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane