środa, 17 lipca 2019 11:59

Poszukiwany właściciel roweru

 
Poszukiwany właściciel roweru źródło: KPP w Gnieźnie

Komenda Powiatowa Policji w Gnieźnie poszukuje właściciela niebiesko – zielonego roweru, odnalezionego kilka dni temu na terenie miasta.

Funkcjonariusze Zespołu Dzielnicowych Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie są w posiadaniu niebiesko – zielonego roweru. Jednoślad został znaleziony w niedzielę, 14 lipca 2019 roku w pobliżu stadionu żużlowego, na ul. Wrzesińskiej w Gnieźnie.

Osoba, która utraciła jednoślad proszona jest o kontakt osobisty z prowadzącą sprawę sierż. Patrycją Piorowicz – ul. Jana Pawła II 2 w Gnieźnie lub telefonicznie pod numerami tel. 786-936-218, sekretariat Wydziału Prewencji tel. 61 426-02-29. Rower czeka na właściciela.

źródło: KPP Gniezno

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane