środa, 17 lipca 2019 15:51

Były dyrektor szkoły... ponownie dyrektorem

 
Były dyrektor szkoły... ponownie dyrektorem zdjęcie nadesłane

W środę komisja konkursowa zadecydowała o wyłonieniu kandydata na stanowisko dyrektora Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1. Został nim Dariusz Banicki.

Placówką w ostatnich latach kierowała Iwona Ratajczak, a kilka tygodni temu ogłoszono konkurs na stanowisko dyrektora ZSP nr 1. Na stanowisko placówki mieszczącej się przy ul. Sobieskiego zgłosił się tylko jeden kandydat i 17 lipca br. komisja konkursowa powołana w tym celu zadecydowała o zarekomendowaniu go na to stanowisko - to Dariusz Banicki, obecny radny miejski oraz były dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4, która to placówka została w poprzedniej kadencji przejęta przez ZSP nr 1.

Uchwałę co do powołania na stanowisko dyrektora Zarząd Powiatu Gnieźnieńskiego podejmie w sierpniu. Swoją funkcję obejmie od 1 września br.

5 komentarzy

 • Link do komentarza Rodzic czwartek, 18 lipca 2019 18:27 napisane przez Rodzic

  Bo młodzi nauczyciele potrafia tylko strajkowac nic wiecej. Brawo dla wiarusa.

 • Link do komentarza :) czwartek, 18 lipca 2019 12:51 napisane przez :)

  kursy swoje a kwalifikacje i predyspozycje swoje...chcieć to nie zawsze móc...

 • Link do komentarza Mysz czwartek, 18 lipca 2019 08:14 napisane przez Mysz

  BRAWO!!!

 • Link do komentarza malkontent czwartek, 18 lipca 2019 07:37 napisane przez malkontent

  I to jest to . Niby młodzi nauczyciele robią miliony kursów, chcą robić karierę i chcą "starych " odepchnąć w końcu od "władzy". Ale jak mają przystąpić do konkursu to ich nie ma !! A potem ludzie w Gnieźnie się dziwią, że na wszystkich stołkach w firmach i szkołach ciągle siedzą ci sami ludzie.

 • Link do komentarza ja środa, 17 lipca 2019 17:15 napisane przez ja

  czekamy na wyniki jutrzejszego konkursu... będzie się działo...

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane