czwartek, 18 lipca 2019 14:43

Nowy dyrektor Ekonomika

 
Nowy dyrektor Ekonomika fot. Rafał Wichniewicz

Dziś podano nazwisko dyrektora, który od 1 września br. pokieruje Zespołem Szkół Ekonomiczno-Odzieżowych im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego.

18 lipca w Starostwie Powiatowym odbyło się posiedzenie komisji, która rozpatrywała dokumentację złożoną do konkursu na stanowisko dyrektora Ekonomika. We wskazanym terminie wpłynęło tylko jedno zgłoszenie, z którym zapoznano się w czwartek - był to Łukasz Muciok, nauczyciel z długoletnim stażem i wykładowca akademicki, do niedawna związany z ZSEO.

Na stanowisko dyrektora Ekonomika Łukasz Muciok zostanie powołany uchwałą Zarządu Powiatu Gnieźnieńskiego. Do 31 sierpnia br. funkcję dyrektora pełnić będzie Sławomir Wierzelewski, który kierował placówką w ostatnich latach.

 

8 komentarzy

 • Link do komentarza Rita na sobota, 20 lipca 2019 23:05 napisane przez Rita na

  Zawsze wygrywają sami swoi, a szkoda bo tyle osób ma odpowiednie kwalifikacje. Szkoda nawet startować, wiadomo było kto wygra. Gniezno powinno zmienić nazwę na Polecanie, delikatnie mówiąc. Kiedy się to zmieni? Życzę gronu tej szkoły dobrej atmosfery i sukcesów.

 • Link do komentarza obcy sobota, 20 lipca 2019 15:51 napisane przez obcy

  No cóż poprzednia władza zaczynała właśnie od wymiany nie swoich dyrektorów więc teraz mnie to nie dziwi.

 • Link do komentarza arbiter sobota, 20 lipca 2019 13:38 napisane przez arbiter

  Takie rozwiązanie z jednym kandydatem wydaje się być uczciwsze wobec konkursu z większą ilością kandydatów . Szczególnie gdy w tym drugim przypadku , jeszcze przed rozstrzygnięciem, w przestrzeni pojawiają się plotki wskazujące kto zostanie wybrany i co ostatecznie się sprawdza. Oczywiście jednorazowe zdarzenie z takim plotkowym przewidywaniem może być przypadkowe , jednak gdy to się powtarza to wielu startujących w kolejnych konkursach zaczyna się zastanawiać nad sensem ich udziału w takim jasnowidzeniu co ostatecznie może doprowadzać do sytuacji że na "placu boju" pozostanie ten jeden , tak oto trudno cokolwiek komuś zarzucić.

 • Link do komentarza tola sobota, 20 lipca 2019 01:03 napisane przez tola

  Jeden kandydat oznacza tylko jedno. Inni kandydaci wiedzieli, że wygra właśnie ten. I tak Gniezno powinno zmienić nazwę na Swojskie.

 • Link do komentarza Isaura piątek, 19 lipca 2019 18:38 napisane przez Isaura

  Jeżeli to prawda, że ten pan kandydował z Nowoczesnej, to przynajmniej znane sa jego poglądy :-(

 • Link do komentarza MC czwartek, 18 lipca 2019 16:17 napisane przez MC

  Z pewnością nie jest to decyzja polityczna. Podobnie jak w przypadku konkursu w ZSP 1 brak innych kandydatów świadczy najlepiej o tym, że jedyny kandydat był po prostu bezkonkurencyjny. Tzn. nikt by nawet konkurencji nie dopuścił. Dajcie mu tylko jakis puchar na zachętę. Może być "Za zajęcie I miejsca".

 • Link do komentarza wyborca czwartek, 18 lipca 2019 15:37 napisane przez wyborca

  Łukasz Muciok - kandydat do sejmu z NOWOCZESNEJ z poparciem 303 głosów. To ten?

 • Link do komentarza misiewiczePO czwartek, 18 lipca 2019 14:48 napisane przez misiewiczePO

  Co za niespodzianka...zięć posła Arndta dyrektorem...kadrowy działa :) Kaszyński, Muciok ...kto dalej...

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane