czwartek, 18 lipca 2019 19:26

24 dowody zatrzymane w trakcie kontroli SMOG

 
24 dowody zatrzymane w trakcie kontroli SMOG źródło: Wielkopolska Policja

Podczas wczorajszych działań, prowadzonych przez policjantów, funkcjonariusze drogówki zwracali uwagę na prawidłowy stan techniczny pojazdów i emisję spalin do atmosfery.

W trakcie prowadzonej akcji 17 17 lipca, skontrolowano prawie 90 pojazdów, spośród których zatrzymano aż 24 dowody rejestracyjne. Policjanci w czasie kontroli informowali uczestników ruchu drogowego na temat szkodliwości emisji spalin dla środowiska naturalnego.

Dodatkowo policjanci zatrzymali również 4 prawa jazdy kierowcom jadącym z prędkością ponad 100 km/h, która w obszarze zabudowanym wynosi 50 km/h. Za przekroczenie prędkości policjanci zatrzymali kierowcom prawo jazdy, ukarali wysokim mandatem oraz 10 punktami karnymi.

źródło: KPP Gniezno

4 komentarzy

 • Link do komentarza Wiesław piątek, 19 lipca 2019 10:19 napisane przez Wiesław

  niech se swoje trupy kontrolują...

 • Link do komentarza ela piątek, 19 lipca 2019 09:33 napisane przez ela

  kontrolować autobusy GMPKS to jak one kopca to koszmar

 • Link do komentarza micio piątek, 19 lipca 2019 08:13 napisane przez micio

  Czy skontrolowali chociaż jeden autobus MPK? Czy dalej mają podłączone emulatory AdBlue??

 • Link do komentarza Sli czwartek, 18 lipca 2019 22:13 napisane przez Sli

  A pewnie co drugi z tych policjantow jeździ pastuche TDI.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane