piątek, 19 lipca 2019 15:54

Dwa zderzenia na S5

 
Dwa zderzenia na S5 źródło: OSP Łubowo

Do dwóch niebezpiecznych sytuacji na krótkim odcinku drogi ekspresowej doszło w piątkowe południe między węzłami Czerniejewo i Łubowo. 

Do zdarzenia doszło 19 lipca przed godziną 11:30 na nitce prowadzącej w kierunku Gniezna. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, samochód marki BMW uderzył w bariery energochłonne, po czym stanął w poprzek drogi. W odległości 150-200 metrów od tego doszło do drugiego ze zdarzeń, które spowodowane było niezachowaniem szczególnej ostrożności - zderzył się Opel z Mercedesem. 

Na miejscu pracował zastęp OSP Łubowo, który zabezpieczył zdarzenie, w tym uszkodzony jeden z pojazdów oraz rozlane płyny samochodowe. Okoliczności zdarzenia ustali policja. Na czas prowadzonych działań ruch odbywał się jednym pasem.

źródło: OSP Łubowo

2 komentarzy

  • Link do komentarza Gosia sobota, 20 lipca 2019 00:08 napisane przez Gosia

    Gapiostwo i pewnie szybkość?!

  • Link do komentarza jan piątek, 19 lipca 2019 23:41 napisane przez jan

    Parę kilometrow dalej było kolejne zdarzenie gdzie pojazd wpadł na barierki.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane