poniedziałek, 22 lipca 2019 09:17

Poszukiwani właściciele rowerów

 
Poszukiwani właściciele rowerów źródło: KPP Gniezno

Komenda Powiatowa Policji w Gnieźnie poszukuje właścicieli czterech rowerów, które prawdopodobnie mogły zostać skradzione.

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie są w posiadaniu czterech rowerów, widocznych na poniższych zdjęciach. Jednoślady zostały prawdopodobnie utracone w wyniku przestępstwa.

Osoba, która utraciła którykolwiek z tych rowerów, proszona jest o kontakt z oficerem dyżurnym – ul. Jana Pawła II 2 w Gnieźnie osobiście lub telefonicznie pod numerem tel. 61 426 02 11. Jednoślady czekają na właścicieli w komendzie.

źródło: KPP Gniezno

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane