poniedziałek, 22 lipca 2019 07:36

6 osób w szpitalu po wypadku koło Witkowa

 
6 osób w szpitalu po wypadku koło Witkowa źródło: PSP Gniezno

W niedzielny wieczór doszło do zdarzenia drogowego, w którym wzięły udział dwa samochody osobowe. Poszkodowani trafili do szpitali w Słupcy oraz Gnieźnie.

Do zdarzenia doszło 21 lipca około 20:30 na drodze prowadzącej przez wieś Ruchocin (gmina Witkowo). Jak wynika z nieoficjalnych ustaleń, na skrzyżowaniu dwóch dróg doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano kilka zastępów straży z Mielżyna, Witkowa, Gniezna oraz Słupcy. Po dotarciu w rejon wypadku pierwszego z nich zastano dwa samochody osobowe po zderzeniu bocznym - wszystkie sześć osób opuściło pojazdy o własnych siłach. Przybyłe do wezwania aż trzy zespoły ratownictwa medycznego po przebadaniu na miejscu zadecydowały o zabraniu wszystkich do szpitali w Gnieźnie i Słupcy, przy czym dwie osoby miały znacznie poważniejsze obrażenia ciała.

Dokładne okoliczności zdarzenia ustali policja. Na czas prowadzonych działań ruch na drodze był zablokowany.

źródło: PSP Gniezno i OSP Witkowo


1 komentarz

  • Link do komentarza micio wtorek, 23 lipca 2019 09:22 napisane przez micio

    Przykra sytuacja,
    swoją drogą w wypadku ucierpieli polacy (jeden samochód) oraz Amerykanie z jednostki...
    Wielokrotnie rozbijali się cięzarówkami po drzewach i rowach... bo to duże maszyny.. teraz osobówką...
    Widocznie Ci którzy nie zdążyli uciec trafili do Polski

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane