czwartek, 25 lipca 2019 17:00

80-latka ukradła 900 zł. Wpadła dzięki monitoringowi

 
80-latka ukradła 900 zł. Wpadła dzięki monitoringowi źródło: KPP Gniezno

Funkcjonariusze policji przedstawili zarzut kobiecie podejrzanej o kradzież pieniędzy. Do zdarzenia doszło w lutym tego roku.

W lutym br. na terenie zaplecza jednego ze sklepów w Trzemesznie doszło do kradzieży. Łupem sprawczyni padło 900 złotych, znajdujące się na zapleczu sklepu. W kwietniu br. policjanci zdecydowali się opublikować na stronach internetowych wizerunek sprawczyni z prośbą o pomoc w jej identyfikacji. Materiał miał również charakter prewencyjny - chodziło o to, by odpowiednio zabezpieczać pomieszczenia przed przypadkowymi osobami, które mogą nie mieć uczciwych zamiarów. 

Mimo iż jakość nagrania budziła wątpliwości wielu osób, to jednak dzięki opublikowaniu materiału z policjantami skontaktowała się mieszkanka Witkowa, która rozpoznała sprawczynię. Okazała się nią 80-latka z terenu powiatu gnieźnieńskiego. W ostatnich dniach śledczy przedstawili jej zarzut kradzieży. Kobieta przyznała się do czynu. Sprawa jest w toku. Za kradzież może grozić do 5 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Gniezno

1 komentarz

  • Link do komentarza radek czwartek, 25 lipca 2019 23:29 napisane przez radek

    A w kościele pewnie w pierwszej ławce siedzi w niedzielę, że tak zarymuje....

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane