piątek, 26 lipca 2019 20:13

Śmiertelne potrącenie dziecka

 
Śmiertelne potrącenie dziecka archiwum redakcji

Do tragicznego zdarzenia doszło w piątkowy, wczesny wieczór w miejscowości Głębokie w gminie Kiszkowo, gdzie miało miejsce potrącenie dziecka.

26 lipca kilka minut po godzinie 18:30 służby zostały powiadomione o zdarzeniu, w wyżej wymienionej miejscowości. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, doszło do potrącenia 12-letniego chłopca przez pojazd rolniczy.

Na miejsce wezwano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, a także zastępy straży pożarnej do zabezpieczenia lądowiska. Po dotarciu ratowników podjęto akcję ratunkową. Niestety, mimo reanimacji trwającej przez prawie godzinę, dziecko zmarło. Okoliczności zdarzenia ustali policja pod nadzorem prokuratora. 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane