wtorek, 30 lipca 2019 12:25

Skradł rower sprzed sklepu. Kto go rozpoznaje?

 
Skradł rower sprzed sklepu. Kto go rozpoznaje? źródło: KPP Gniezno

Gnieźnieńscy policjanci poszukują sprawcy kradzieży, do której doszło doszło w czerwcu br. przy sklepie na osiedlu Pustachowa w Gnieźnie.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży roweru marki Karbon Spike R30. Do zdarzenia doszło 4 czerwca 2019 na skrzyżowaniu ulic Pustachowska i Wrzesińska w Gnieźnie, przed sklepem "Małe Delikatesy". Kamery sklepowego monitoringu zarejestrowały mężczyznę, który ma związek z tym zdarzeniem.

Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę ze zdjęć, proszeni są o kontakt z asp. Witoldem Krysińskim - policjantem Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie, osobiście przy ul. Jana Pawła II 2, telefonicznie 61 426 02 87 lub pod całodobowym numerem telefonu 61 426 02 11. Adres e-mail: witold. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Policja zapewnia anonimowość.

źródło: KPP Gniezno

2 komentarzy

  • Link do komentarza qqqq wtorek, 30 lipca 2019 23:50 napisane przez qqqq

    @eda jeśli nie kosztuje wiele, to zasponsoruj taki sprzęt. Do tego rejestrator, który przechowa te twoje nagrania 4K (2TB na każdą kamerę w rozdzielczości UHD 8Mpx h264 25fps 14dni 24h/7).

  • Link do komentarza eda wtorek, 30 lipca 2019 13:15 napisane przez eda

    2019 rok a kamery 360p lub mniej... kamera w 4k nie kosztuje wiele. Ciężko z takiej jakości kogoś rozpoznać... ja nawet pewnie sam siebie bym nie był pewny.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane