środa, 31 lipca 2019 08:05

Wyłączenie wody na Winiarach

 
Wyłączenie wody na Winiarach archiwum redakcji

PWiK informuje, że ze względu na prowadzone prace konserwacyjne, w nocy z czwartku na piątek na kilku osiedlach zostanie wstrzymana dostawa wody.

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Gnieźnie Sp. z o.o. informuje, iż w czwartek w nocy prowadzone będą prace konserwacyjne na sieci wodociągowej w obrębie osiedla Piastowskiego.

W związku z tym od 1 sierpnia od godziny 22:00 do do godzin porannych dnia następnego nastąpi przerwa w dostawie wody dla mieszkańców osiedli: Piastowskiego, Jagiellońskiego i Orła Białego.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane