środa, 31 lipca 2019 11:24

Zderzenie czterech aut na zjeździe z S5

 
Zderzenie czterech aut na zjeździe z S5 źródło: OSP Łubowo

We wtorkowe popołudnie służby zostały powiadomione o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w rejonie węzła Gniezno Południe na drodze ekspresowej S5.

30 lipca około godziny 16:40 zastępy z OSP Łubowo i JRG Gniezno zostały zadysponowane do zderzenia pojazdów, które miało miejsce na zjeździe z S5 w kierunku Gniezna. 

Po dotarciu na miejsce zdarzenia, zastano cztery samochody, które uczestniczyły w kolizji. Jak się okazało, wszystkie osoby jadące pojazdami opuściły je o własnych siłach i mimo przyjazdu zespołu ratownictwa medycznego, nikt nie wymagał pomocy.

Na czas prowadzonych działań, obejmujących zabezpieczenie uszkodzonych pojazdów i rozlanych płynów, ruch odbywał się z utrudnieniami. Okoliczności zdarzenia ustali policja.

źródło: OSP Łubowo


Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane