wtorek, 06 sierpnia 2019 12:43

Byki zaatakowały mężczyznę. Wezwano śmigłowiec LPR

 
Byki zaatakowały mężczyznę. Wezwano śmigłowiec LPR archiwum redakcji

Do niebezpiecznej w skutkach sytuacji doszło na terenie jednego z gospodarstw w Powiadaczach, położonych w gminie Trzemeszno. Mężczyzna w ciężkim stanie trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło 6 sierpnia w godzinach przedpołudniowych, kiedy to do jednej z posesji wezwano zespół ratownictwa medycznego w celu udzielenia pomocy starszemu mężczyźnie. Obrażenia, które odniósł były na tyle poważne, że ratownicy zadecydowali o wezwaniu śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Po wylądowaniu maszyny został on przetransportowany do szpitala.

Jak wynika z nieoficjalnych informacji, mężczyzna miał zostać zaatakowany przez byki, które go poważnie poturbowały. Na tę chwilę policja nie posiada żadnych dodatkowych informacji w tej sprawie.


Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane