wtorek, 06 sierpnia 2019 16:25

Złodzieje wciąż poszukiwani - kto ich rozpoznaje?

 

Mimo iż od roku wizerunek sprawców jest publicznie prezentowany, do tej pory nie udało się ustalić personaliów osób, które stoją za kradzieżą u jubilera w centrum miasta.

Gnieźnieńscy policjanci cały czas poszukują sprawców kradzieży, dokonanej w jednym ze sklepów z biżuterią, znajdującego się w centrum miasta. Do zdarzenia doszło 25 lipca 2018 roku, kiedy to kamery monitoringu zarejestrowały osoby, które mają związek z tym zdarzeniem - kobietę i mężczyznę. Podczas ich pobytu w sklepie dokonali oni kradzieży złotego łańcuszka. 

Wszyscy, którzy rozpoznają osoby widoczne na nagraniu i zamieszczonych zdjęciach, proszeni są o kontakt z asp. Witoldem Krysińskim - policjantem Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie, osobiście przy ul. Jana Pawła II 2 lub pod całodobowym numerem telefonu 61 426 02 11. Policja zapewnia anonimowość!

 

źródło: KPP Gniezno

3 komentarzy

  • Link do komentarza Jam_Jest piątek, 09 sierpnia 2019 13:58 napisane przez Jam_Jest

    Na moją pomoc raczej niech nie liczą, jak człowiek zwróci się do nich w sprawie łamania przepisów kodeksu drogowego przez niektórych "szanowanych" mieszkańców naszego miast, to potrafią odpowiedzieć, że tymi sprawami zajmuje się miejska straż, nawet potrafią podać nieaktualny nr. telefonu. Za coś biorą pieniądze, tak więc niech węszą sami.

  • Link do komentarza Anna środa, 07 sierpnia 2019 17:52 napisane przez Anna

    A ja sie dziwie jak mozna pozostawić tyle bizuterii i odwrócic sie plecami ha ha ha a sa inne Panie które mogły przejac klienta

  • Link do komentarza Monia wtorek, 06 sierpnia 2019 18:58 napisane przez Monia

    To zdjęcie powinno iść w mediach ogólnopolskich. Nie, żeby ich wsadzić do celi, ale żeby inni wiedzieli, że złodziejstwo nie popłaca. Ja wątpię, że oni byli z Gniezna.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane