poniedziałek, 12 sierpnia 2019 13:12

Nocne dachowanie na szosie

 
Nocne dachowanie na szosie źródło: OSP Witkowo

W nocy z niedzieli na poniedziałek na drodze wojewódzkiej nr 260 niedaleko Witkowa doszło do zdarzenia z udziałem jednego pojazdu. 

Do wypadku doszło 12 sierpnia około godziny 2:00 w nocy, kiedy to służby otrzymały powiadomienie o dachowaniu auta na szosie między Mielżynem a Ruchocinem.

Na miejsce jako pierwszy dotarł zastęp OSP Mielżyn, który na miejscu zastał pojazd osobowy marki Opel po dachowaniu. Z samochodu o własnych siłach wysiadł mężczyzna, który uskarżał się na ból głowy i posiadał obrażenia. Na miejsce dotarło także OSP Witkowo, które wspólnie z pierwszym zastępem zabezpieczyło miejsce zdarzenia oraz zajęło się poszkodowanym.

Po przyjechaniu zespołu ratownictwa medycznego poszkodowany został zabrany karetką do szpitala. Tam, podczas przeprowadzonego badania okazało się, że 26-letni mężczyzna (mieszkaniec powiatu słupeckiego) znajdował się pod wpływem alkoholu. Okoliczności zdarzenia oraz to, czy 26-latek tej nocy kierował Oplem, bada policja.

źródło: OSP Witkowo i KPP Gniezno

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane