środa, 14 sierpnia 2019 07:38

Pożar koło Niechanowa - ucierpiały zwierzęta

 
Pożar koło Niechanowa - ucierpiały zwierzęta źródło: OSP Witkowo

We wtorkowe, wczesne popołudnie na terenie jednego z gospodarstw doszło do pożaru. W działaniach brało udział kilka zastępów straży.

Do zdarzenia doszło 13 sierpnia po godzinie 13:20. Wówczas to służby otrzymały informację o pożarze w miejscowości Trzuskołoń (gmina Niechanowo), gdzie miało dojść do pożaru na terenie gospodarstwa.

Po przybyciu pierwszych zastępów na miejsce zastano objętą ogniem słomę na przyczepie oraz kiszonkę na płytach. Położone niedaleko budynki gospodarcze nie były zagrożone, lecz spaleniu lub oparzeniu uległo kilka jałówek. Działania strażaków ograniczyły się do ugaszenia płonących lub tlących się materiałów.

Działania na miejscu prowadziłą OSP Trzuskołoń, OSP Witkowo, OSP Niechanowo oraz JRG Gniezno - w sumie sześć zastępów. 

źródło: OSP Witkowo

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane