wtorek, 20 sierpnia 2019 16:21

Otwarcie jednej nitki al. Reymonta

 
Otwarcie jednej nitki al. Reymonta źródło: UM

Wykonawca przebudowy układu drogowego ulicy Pod Trzema Mostami informuje, że od 2 września otwarta zostanie północna nitka Alei Reymonta - w kierunku ulicy Konikowo.

Przeciwny kierunek przejazdu, od ul. Konikowo w kierunku ul. Wierzbiczany nadal pozostanie nieczynny - cały czas prowadzić będzie objazd przez ul. Kołłątaja. 

Prace w ramach ostatniego etapu trwającej od 2 lat przebudowy układu drogowego pomiędzy Al. Reymonta, ulicami Konikowo i Słowackego, a ulicami Słoneczną i Kolejową, oprócz wykonania nowej drogi i powiększenia światła wiaduktu, obejmowały także m.in. budowę chodnika i drogi rowerowej, oświetlenia czy kanalizacji deszczowej i drenaży. Zakończenie całej inwestycji planowane jest na połowę października br.

4 komentarzy

 • Link do komentarza ........ czwartek, 22 sierpnia 2019 20:35 napisane przez ........

  Zdaje się że nie tylko zlecona ale i zapłacona to dlaczego niby miała by być zerwana umowa , no i dlaczego mamy dziękować za coś co zgodnie z umową i zapłatą ma zostać wykonane ? może napiwki jeszcze mamy dawać ?

 • Link do komentarza B.dz czwartek, 22 sierpnia 2019 14:38 napisane przez B.dz

  Zgadza się, robota zlecona to postępy muszą być. Jednak na tej budowie nikt nie zrywa umowy i nie opuszcza placu budowy jak to ma miejsce w 2 miejscach w PGN.

 • Link do komentarza czytelnik wtorek, 20 sierpnia 2019 23:26 napisane przez czytelnik

  No przecież, jak robota zlecona, to musza być postępy. Niedługo będziemy dziękować, ze w ogóle pracownicy przychodzą do pracy!

 • Link do komentarza B.Dz wtorek, 20 sierpnia 2019 22:06 napisane przez B.Dz

  No i brawo dla wykonawców! Chociaż odrobinę ułatwią komunikację. Nie zdziwię się gdy cały przejazd do ul. Słonecznej zostanie otwarty wcześniej niż wykonawca planuje :-) co tydzień widać tam postępy w pracach. Brawo!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane