wtorek, 20 sierpnia 2019 15:01

Ukrywał się od 6 lat - teraz posiedzi 2 lata

 

Policjanci kryminalni z gnieźnieńskiej komendy zatrzymali 36-latka bez stałego miejsca zamieszkania, który od 2013 roku był poszukiwany dwoma listami gończymi.

Na podstawie dwóch listów gończych, wystawionych przez Sąd Rejonowy z Gniezna, kryminalni z miejscowej komendy poszukiwali 36-letniego mężczyzny bez stałego miejsca zamieszkania, unikającego spotkania z przedstawicielami wymiaru sprawiedliwości - od 6 lat skutecznie ukrywał się.

Pracujący nad tą sprawą policjanci z Zespołu Poszukiwań i Identyfikacji Osób gnieźnieńskiej komendy uzyskali informację, że 36-latek może przebywać na terenie jednego z kompleksów ogródków działkowych na terenie gminy Gniezno.

19 sierpnia policjanci kryminalni zatrzymali poszukiwanego mężczyznę. W chwili wejścia funkcjonariuszy był on całkowicie zaskoczony wizytą policjantów - obecnie zatrzymany przebywa już w Zakładzie Karnym, gdzie ma odsiedzieć wyrok za rozbój. Za kratami ma spędzić ponad 2 lata.

źródło: KPP Gniezno

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane