sobota, 24 sierpnia 2019 09:43

Wieczorna interwencja na ul. Dalkoskiej

 

W piątek, w późnych godzinach mieszkańcy kilku domów przy ul. Dalkoskiej usłyszeli huk. Wkrótce na miejscu pojawiła się policja oraz pogotowie.

O sprawie poinformował nas jeden z mieszkańców tej ulicy. Jak przekazał, hałas był na tyle głośny, że kilku lokatorów wyszło przed budynek sprawdzić, co się stało. 

Jak udało się nam nieoficjalnie dowiedzieć, 23 sierpnia przed godziną 22 młody rowerzysta, zjeżdżając po jezdni ul. Dalkoskiej, miał nagle stracić równowagę i uderzyć jednośladem zaparkowane samochody, po czym przewrócił się na drogę. 

Na miejsce przybył zespół ratownictwa medycznego, który dokonał opatrzenia rowerzysty, jednak nie odniósł on poważniejszych obrażeń. Do zdarzenia przybyła także policja, która ustali jego okoliczności. 

Jak informuje oficjalnie policja (26 sierpnia br.):

W piątek, 23 czerwca 2019 roku po godzinie 22:00 na ulicy Dalkoskiej w Gnieźnie doszło do kolizji drogowej z udziałem 15-letniego rowerzysty. 

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, 15-letni mieszkaniec gminy Gniezno, podczas jazdy rowerem od strony ulicy św. Wawrzyńca w kierunku ul. Łąkowej stracił panowanie nad jednośladem i uderzył w zaparkowany samochód marki Ford Galaxy, a następnie Opel Omega. Po uderzeniu małoletni rowerzysta wywrócił się doznając obrażeń ciała. Po badaniach w szpitalu w Gnieźnie został przetransportowany do szpitala w Poznaniu.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane