środa, 28 sierpnia 2019 08:10

Niskie ciśnienie wody w kranach

 
Niskie ciśnienie wody w kranach archiwum redakcji

Spółka PWiK informuje iż planowane jest obniżenie ciśnienia wody w kranach u odbiorców w związku z koniecznością przeprowadzenia prac konserwacyjnych.

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Gnieźnie Sp. z o.o. informuje, że w związku z pracami konserwacyjnymi w Stacji Uzdatniania Wody przy ul. Żwirki i Wigury, 30 sierpnia 2019 r. w godzinach od 23:00 do 6:00 może wystąpić obniżone ciśnienie wody w sieci miejskiej. Spółka przeprasza za związane z tym ewentualne utrudnienia.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane