wtorek, 27 sierpnia 2019 14:50

Poszukiwani świadkowie śmiertelnego wypadku

 
Poszukiwani świadkowie śmiertelnego wypadku archiwum redakcji

Gnieźnieńscy policjanci szukają świadków tragicznego wypadku z udziałem samochodu i motocykla, do którego doszło 2 sierpnia 2019 roku na krajowej "piętnastce".

Przypomnijmy iż tego dnia, około godziny 18:50 w Lulkowie w gminie Gniezno na prostym odcinku drogi krajowej nr 15 doszło do silnego zderzenia motocykla marki Yamaha z samochodem osobowym marki Renault Scenic. W wyniku tego śmierć na miejscu poniósł 28-letni kierowca jednośladu.

Funkcjonariusze poszukują wszystkie osoby, które mogły widzieć to zdarzenie. Świadkowie proszeni są o kontakt z prowadzącą postępowanie policjantką z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie mł. asp. Sylwią Gaworską przy ul. Jana Pawła II 2 w Gnieźnie pod numerem telefonu 61 426-02-76 (pn. - pt. w godzinach 7:00 – 15:00).

źródło: KPP Gniezno

3 komentarzy

  • Link do komentarza Gosc sobota, 31 sierpnia 2019 22:23 napisane przez Gosc

    Dlaczego szukaja swiadkow? Kierujacy autem upiera sie, ze jest niewinny?

  • Link do komentarza Anonim wtorek, 27 sierpnia 2019 21:58 napisane przez Anonim

    Lepiej jak by szukali świadków z 22 czerwca. Z kruchowo. Sa napewno

  • Link do komentarza Kibic wtorek, 27 sierpnia 2019 21:22 napisane przez Kibic

    Niech teraz idą złożyć zeznania ci którzy na tym portalu wszystko " widzieli, słyszeli ".Co niektórzy byli naocznymi świadkami, więc teraz mili Państwo można udać się na Policję i wszystko opowiedzieć.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane