środa, 28 sierpnia 2019 21:43

Zderzenie trzech samochodów na skrzyżowaniu

 
Zderzenie trzech samochodów na skrzyżowaniu źródło: PSP Gniezno

Do kolejnego niebezpiecznego zdarzenia doszło na newralgicznym skrzyżowaniu niedaleko Kiszkowa. Dwie osoby trafiły do szpitala.

Do wypadku doszło 28 sierpnia przed godziną 15:30 na łuku drogi wojewódzkiej nr 197, krzyżującej się z szosą prowadzącą w kierunku Dąbrówki Kościelnej. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych.

Na miejsce zadysponowano JRG Gniezno, OSP Dąbrówka Kościelna, OSP Rybno Wielkie i OSP Kłecko. Po przybyciu pierwszych zastępów zastano wszystkich uczestników wypadku poza pojazdami pod opieką zespołu ratownictwa medycznego. Na skutek zdarzenia cztery osoby zostały poszkodowane, przy czym dwie wymagały hospitalizacji. Pozostałe osoby mogły zostać na miejscu.

Działania strażaków ograniczyły się do zabezpieczenia rejonu wypadku, uszkodzonych pojazdów i rozlanych na jezdni płynów oraz kierowania ruchem. Okoliczności wypadku ustali policja.

źródło: PSP Gniezno

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane