niedziela, 01 września 2019 13:27

Obywatelskie zatrzymanie zboczeńca

 

W niedzielne południe na terenie Gniezna doszło do ujęcia młodego mężczyzny, który przez Internet umówił się z niepełnoletnią osobą w celach seksualnych.

Sytuacja miała miejsce w niedzielę 1 września około południa na jednym z parkingów przy ul. Wrzesińskiej. To tam doszło do obywatelskiego zatrzymania mężczyzny w wieku około 30 lat, mieszkańca Gniezna, który przez Internet umówił się z 11-letnią dziewczynką. Pod osobę niepełnoletnią podszywał się jeden z gnieźnian, który na koncie ma już podobne zatrzymania innych osób.

Zboczeniec po nawiązaniu rozmowy w sieci umówił się z dzieckiem na parkingu, gdzie planował doprowadzić je do innej czynności seksualnej. Na miejscu został zatrzymany przez obywateli, a następnie wezwano policję, która zabrała mężczyznę na komendę. Postępowanie w sprawie trwa.

3 komentarzy

  • Link do komentarza Xd poniedziałek, 02 września 2019 01:18 napisane przez Xd

    Dać dzieciakowi internet i później macie konsekwencje. Gdzie są rodzice??!!

  • Link do komentarza Obywatel niedziela, 01 września 2019 16:44 napisane przez Obywatel

    Nie żebym bronił zboczenie ale czy podszywanie się pod małoletniego nie jest czasem karalne? Widzę, że już wiara dostaje na łeb z tymi czarami.

  • Link do komentarza Koryfeusz niedziela, 01 września 2019 13:57 napisane przez Koryfeusz

    To ten zatrzymany nie wiedział o działaniach łowcy w mieście? Przecież jest z Gniezna, ale skoro ktoś myśli inną częścią ciała i robi takie rzeczy to sam sobie winien. Nie wiem co u tych ludzi gorsze, ich zboczenie czy głupota?

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane