czwartek, 05 września 2019 19:42

Zderzenie samochodu z lokomotywą

 
Zderzenie samochodu z lokomotywą żródło: OSP Dąbrówka Kościelna

W czwartkowe przedpołudnie służby otrzymały informację o wypadku, do jakiego miało dojść na przejeździe kolejowym w Kiszkowie.

Do zdarzenia doszło 5 września około 10 rano. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w Kiszkowie spalinowóz zderzył się z samochodem osobowym, w wyniku czego pojazd został odrzucony przez lokomotywę.

Na miejsce zdarzenia przyjechało OSP Dąbrówka oraz JRG Gniezno, które zabezpieczyły rejon zdarzenia oraz uszkodzony pojazd. Jak się okazało, kierującemu pojazdem na szczęście się nic nie stało choć samochód został mocno uszkodzony. Na miejsce przybyła też Straż Ochrony Kolei oraz policja, która ustali okoliczności zdarzenia.

źródło: OSP Dąbrówka Kościelna

5 komentarzy

 • Link do komentarza anna sobota, 07 września 2019 18:43 napisane przez anna

  Ja kobieta zwalniam nawet przy starej cukrowni bo myslę że akurat dzis jest ten dzien i przejadzie pociag!!!! Tory to tory zawsze jestem ostrozna!!! a szlabany podniesione to nie powód aby wjechac bez zachowania ostrozności, może akurat dzis jest awaria!!!!!

 • Link do komentarza Kolejarz piątek, 06 września 2019 22:12 napisane przez Kolejarz

  Informacja dla szanownego Pegaza... Pociąg kursuje tam dwa razy dziennie, nie kiedy nawet cztery razy. Ostatnio nic nie jeździło z powodu remontu linii. Od stacji Gniezno Winiary do Stawian obowiazuje teraz prędkość 60km/h. Zachować ostrożność. Strzeż się pociągu. Pozdrawiam.

 • Link do komentarza Sss piątek, 06 września 2019 15:03 napisane przez Sss

  Chyba 3 pary na dzień. Czyli 6 pociągów

 • Link do komentarza obserwator piątek, 06 września 2019 11:51 napisane przez obserwator

  Następny lekkomyślny kierowca, któremu się spieszyło i myślał, że zdąży. Co za ludzie...

 • Link do komentarza pegaz czwartek, 05 września 2019 22:13 napisane przez pegaz

  To trzeba mieć pecha! Tam pociąg jedzie chyba tylko raz na tydzień!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane