sobota, 07 września 2019 15:07

Samochód uderzył w drzewo

 
Samochód uderzył w drzewo źródło: PSP Gniezno

W sobotni ranek na drodze prowadzącej przez wieś Skorzęcin doszło do wypadku z udziałem jednego samochodu osobowego.

Do zdarzenia doszło 7 września około godziny 10:30, kiedy to na drodze prowadzącej przez Skorzęcin samochód osobowy wypadł z jezdni i uderzył bokiem w drzewo.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano wszystkie służby. Kierujący samochodem wyszedł z pojazdu o własnych siłach, a następnie pomocy udzieliły mu pierwsze zastępy straży pożarnej przybyłe do wypadku.

Po przybyciu zespołu ratownictwa medycznego poszkodowany został przekazany do karetki - po wstępnym badaniu trafił do szpitala w Gnieźnie. Dokładne okoliczności zdarzenia ustali policja.

źródło: PSP Gniezno

1 komentarz

  • Link do komentarza Osa niedziela, 08 września 2019 08:53 napisane przez Osa

    Wyciąć spalic i zaorać! Mordercze drzewa atakują!!!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane