poniedziałek, 09 września 2019 11:11

Nocne zdarzenie na S5

 
Nocne zdarzenie na S5 źródło: OSP Łubowo

W nocy z niedzieli na poniedziałek na drodze ekspresowej S5 doszło do zdarzenia z udziałem jednego samochodu osobowego.

Zgłoszenie o kolizji wpłynęło 9 września po godzinie 3 w nocy. Wówczas to służby otrzymały informację o zdarzeniu z udziałem samochodu osobowego na trasie S5 w rejonie Wierzyc. 

Na miejsce zdarzenia zadysponowano JRG Gniezno i OSP Łubowo, a po dotarciu pierwszego zastępu zastano samochód osobowy marki Renault Kangoo po kolizji z barierą energochłonną. Samochodem podróżowały cztery osoby, które opuściły go o własnych siłach - jedna osoba została przebadana przez zespół ratownictwa medycznego, ale na szczęście ostatecznie nikt nie wymagał hospitalizacji. 

Na czas prowadzonych działań do czasu usunięcia pojazdu oraz skutków kolizji ruch prowadzony był jednym pasem. Okoliczności zdarzenia ustali policja.

źródło: OSP Łubowo

 

1 komentarz

  • Link do komentarza szofer poniedziałek, 09 września 2019 12:47 napisane przez szofer

    No cóż, pewnie sen zmorzył zmęczonego kierowcę. Ludzie naprawdę przeceniają swoje siły i możliwości.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane