poniedziałek, 09 września 2019 20:17

Wypadek na zjeździe z obwodnicy

 
Wypadek na zjeździe z obwodnicy źródło: OSP Strzyżewo Smykowe

W poniedziałkowe, wczesne popołudnie na zjeździe z drogi krajowej nr 15 na Trasę Zjazdu Gnieźnieńskiego doszło do wypadku. Jedna osoba w poważnym stanie trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło 9 września, około godziny 14:40. Jak wynika z nieoficjalnych informacji na węźle DK 15 i Trasy Zjazdu Gnieźnieńskiego doszło do zderzenia samochodu osobowego marki Audi z pojazdem marki BMW, w wyniku czego miało dojść do zakleszczenia osoby w jednym z aut.

Po przybyciu na miejsce pierwszego zastępu JRG Gniezno, poszkodowana osoba została uwolniona, a następnie przekazana zespołowi ratownictwa medycznego, który przetransportował ją w nieprzytomnym stanie do szpitala.

Następnie na miejscu działania zabezpieczające miejsce zdarzenia prowadziły OSP Modliszewo oraz OSP Strzyżewo Smykowe. Do czasu odholowania uszkodzonych pojazdów ruch odbywał się z nieznacznymi utrudnieniami. Okoliczności zdarzenia ustali policja.

źródło: OSP Strzyżewo Smykowe


Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane