wtorek, 10 września 2019 17:34

Nowi funkcjonariusze w gnieźnieńskiej komendzie

 
Nowi funkcjonariusze w gnieźnieńskiej komendzie źródło: KWP Poznań

Szeregi wielkopolskiej Policji zasiliło 56 funkcjonariuszy, z czego 5 będzie pełniło służbę w Komendzie Powiatowej Policji w Gnieźnie.

10 września w auli Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu odbyło się uroczyste ślubowanie nowych policjantek i policjantów wielkopolskiej Policji, które odebrał Komendant Wojewódzki Policji w Poznaniu insp. Piotr Mąka. W swoim wystąpieniu życzył policjantkom i policjantom powodzenia podczas czekających ich w najbliższym czasie egzaminów oraz satysfakcji z wykonywanej pracy w przyszłości. Zwrócił się także do członków rodzin zaproszonych do udziału w uroczystości podkreślając, że nie można dobrze wykonywać obowiązków policjanta bez zrozumienia i wsparcia ze strony bliskich.

Nowi mundurowi, wśród których było pięciu funkcjonariuszy wchodzących odtąd w skład gnieźnieńskiej komendy, po kilkumiesięcznym przeszkoleniu dołączą do swoich kolegów i koleżanek z całej Wielkopolski, by wesprzeć ich podczas służby na terenie podległym ich jednostkom. 

źródło: KWP Poznań

10 komentarzy

 • Link do komentarza Marco czwartek, 12 września 2019 07:06 napisane przez Marco

  NIC O TYM . NIC PO TYM . Ale tak w ogóle gnieźnianie cieszą się , że maja nowych Policjantów. Serdecznie witamy w naszym mieście !

 • Link do komentarza Morela czwartek, 12 września 2019 00:10 napisane przez Morela

  Do Christiana - pogrzeb nie jest sakramentem i jako taki niekatolicki do zbawienia nie jest potrzebny.

 • Link do komentarza Christian środa, 11 września 2019 21:05 napisane przez Christian

  do jojo: zapamiętamy, że i Pański pogrzeb (oby za wiele, wiele lat!) ma się odbyć bez duchownego....

 • Link do komentarza Artysta lov 112? środa, 11 września 2019 14:39 napisane przez Artysta lov 112?

  Artysta wypisać mandat to najmniejszy problem dla każdego funkcjonariusza leżą na ulicy tylko podnosić wtedy taki Malarz jak Ty będzie na internetach psioczyl. Ciesz się, że są w Gnieźnie policjanci z podejściem do ludzi i nie wypisują co 15 minut tylko potrafią zwrócić uwagę czy pouczyć. Nie podpuszczaj bo jeszcze się okaże, że da się co 5 min wypisać mandat i nabawisz się awersji na mundur i głupa będziesz palił machajac żółtymi papierami jaki to jesteś chorowity. Słaba psychika to do woja A potem pisz farmazony :-)

 • Link do komentarza Do: Artysta Malarz środa, 11 września 2019 14:29 napisane przez Do: Artysta Malarz

  Ty pewnie jeden z tych co śmieje się z służb A jak włamanie, zagubiony telefon czy pobicie to pierwszy 112 wykręca. Madrlala za monitora się znalazł.

 • Link do komentarza Rysiu środa, 11 września 2019 14:27 napisane przez Rysiu

  Ciekawy ty niezorientowany czy tylko tak udajesz? minimum 3 lata prewencja chyba, że z blogoslawienstwem za biurko - wątpliwe bez wybitnych kwalifikacji.

 • Link do komentarza pies środa, 11 września 2019 08:36 napisane przez pies

  wytrwałości życzę koleżanki i koledzy!

 • Link do komentarza jojo wtorek, 10 września 2019 22:05 napisane przez jojo

  Dobrze, że ksiądz był, bo jeszcze ślubowanie byłoby nieważne.

 • Link do komentarza artysta malarz wtorek, 10 września 2019 21:17 napisane przez artysta malarz

  a teraz krawężniki na ulice i wypisywać mandaty :D bo strach się bać, chyba będę uciekał a nie dzwonił po tych po lewej haha

 • Link do komentarza ciekawy wtorek, 10 września 2019 20:57 napisane przez ciekawy

  Nowi funkcjonariusze zostaną dzielnicowymi czy zasilą inne niewidoczne dla mieszkańców Gniezna struktury ? np : zostaną rzecznikami prasowymi komendanta lub jego kierowcami ?

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane