środa, 11 września 2019 21:31

Wypadek koło Wiaduktu Solidarności

 

Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego z udziałem motocyklisty i samochodu osobowego doszło w środowy wieczór na Trasie Zjazdu Gnieźnieńskiego.

Do wypadku doszło 11 września, około godziny 20:45 na pasie TZG w kierunku Bydgoszczy (na wysokości zjazdu do stacji paliw i Mc Donalda).

Jak wynika z nieoficjalnych informacji, doszło do zderzenia samochodu osobowego marki Fiat z motocyklem marki Suzuki, w wyniku czego kierujący jednośladem wypadł z jezdni na pobocze. Pierwszy z pojazdów zatrzymał się około 300 metrów dalej.

Na miejsce zdarzenia przybyły zastępy JRG Gniezno, które zabezpieczyły miejsce zdarzenia. Jak się okazało, kierujący jednośladem wstał o własnych siłach i, po przebadaniu przez zespół ratownictwa medycznego, nie wymagał hospitalizacji. Dokładne okoliczności zdarzenia ustali policja. Na czas prowadzonych działań ruch na TZG odbywał się jednym pasem.


7 komentarzy

 • Link do komentarza Jam_Jest piątek, 13 września 2019 06:58 napisane przez Jam_Jest

  Do Olga:
  ***********
  Na końcu swojego wpisu pyta pani, (Czy na nich nie ma rady?) Odpowiadam — NIE MA. Gnieźnieńska policja jest bezsilna i całkowicie bezradna, jeśli chodzi o walkę z hałaśliwymi motorami gnieźnieńskich cyklistów, co więcej, nie jest nawet wyposażona w tester do sprawdzenia hałasu, wydobywanego się z tłumików ww. motorów, poruszających się po naszych ulicach.

 • Link do komentarza amf czwartek, 12 września 2019 12:05 napisane przez amf

  I znowu motocykl - oni na drodze robią co chcą. Gdzie jest policja, ????

 • Link do komentarza Avanti czwartek, 12 września 2019 08:39 napisane przez Avanti

  Widziałem jak ten motocyklista zapieprza...

 • Link do komentarza rezigiusz czwartek, 12 września 2019 07:27 napisane przez rezigiusz

  Wiecie o której godzinie jest najwięcej wyścigów motocykli - w godzinach gdy policjanci z popołudnia zdają służbę kolegą - wtedy zauważa się wzrost aktywności motocyklistów - zauważone w centrum miasta

 • Link do komentarza Avanti czwartek, 12 września 2019 07:10 napisane przez Avanti

  Byłem świadkiem jak ten debil motocyklista pędził na złamanie karku....I tak sobie pomyślałem....zaraz się wybije w jakiś samochód...I chwilę później był głuchy huk...A za motocyklista pędził samochód osobowy który pewno to gonil bo wjechał na rondo...Chciał wjechać pod prąd A potem długimi światłami strzelal w tiry które jechały przed nim by te zjechany mu z drogi...obled....

 • Link do komentarza Olga środa, 11 września 2019 22:17 napisane przez Olga

  Ciekawi mnie, kto zawinił? Zal jednego i drugiego kierowcy, ale policja chyba sobie nie radzi z wyścigami, które odbywają się na tej trasie późną nocą. Motocykliści tak żyłują motory, że okna trzeba zamykać, bo potworny hałas dobiega z każdej strony. To samo dotyczy parkingów przy hipermarketach. Popisy królów szos są nie do zniesienia, piski opon, palenie opon, tzw. bączki i to zawsze w środku nocy. Dobrze, ze idzie jesień , to okna będzie można zamykać.Czy na nich nie ma rady?

 • Link do komentarza Kaziu z Rataj środa, 11 września 2019 22:17 napisane przez Kaziu z Rataj

  A tak mu się chwilę wcześniej spieszyło na Budowlanych. Dobrze że się tylko tak skończyło.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane