sobota, 14 września 2019 12:23

Potrącenie na ul. Roosevelta

 
Potrącenie na ul. Roosevelta zdjęcie nadesłane

W sobotnie przedpołudnie w rejonie skrzyżowania ul. Roosevelta i Słowackiego doszło do potrącenia. Poszkodowany trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło 14 września, chwilę po godzinie 11. Jak poinformował nas jeden z Czytelników, w rejonie przejścia dla pieszych na ul. Roosevelta, na wysokości wieżowca, doszło do potrącenia przez samochód Nissan Micra.

W wyniku tego pieszy odniósł obrażenia i przybyły zespół ratownictwa medycznego, po opatrzeniu na miejscu, przetransportował go do szpitala na dalsze badania. Dokładne okoliczności zdarzenia ustali policja.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane