poniedziałek, 16 września 2019 12:56

Pijany, niepełnoletni rowerzysta

 
Pijany, niepełnoletni rowerzysta archiwum redakcji

W piątkowy wieczór policjanci zostali wezwani do rowerzysty, który po alkoholu jechał rowerem ulicami miasta. Ujęcia dokonali strażnicy miejscy.

Sytuacja miała miejsce w piątek 13 września około 22:40. Funkcjonariusze Straży Miejskiej zauważyli w centrum miasta jadącego slalomem rowerzystę. Po jego zatrzymaniu i stwierdzeniu, że kierujący może być nietrzeźwy, na miejsce wezwano policję. 

Okazało się, że jednośladem jechał 15-letni gnieźnianin - jak ustalono, miał on 0,6 promila alkoholu w organizmie. Młody chłopak po przeprowadzeniu czynności został przekazany rodzicom, ale teraz będzie musiał odpowiedzieć za swoje zachowanie - postępowanie w tej sprawie trwa.

1 komentarz

  • Link do komentarza kierowca poniedziałek, 16 września 2019 15:18 napisane przez kierowca

    Warto zwrócić uwagę na dzieciaki, które ul. Wrzesińską po zmroku jeżdżą na hulajnogach. Brak odblasków i świateł.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane