wtorek, 17 września 2019 19:29

Ciężarówka wypadła z drogi

 

Do niebezpiecznego zdarzenia drogowego doszło we wtorkowy wieczór na drodze krajowej nr 15. Na miejscu mogą występować utrudnienia.

Do zdarzenia doszło 17 września, chwilę po godzinie 18:30. Na prostym odcinku DK 15 w miejscowości Żydowo ciągnik siodłowy marki MAN z naczepą, jadący od strony Gniezna w kierunku Wrześni zjechał z jezdni i przewrócił się w przydrożnym rowie. Sytuacja miała miejsce na wysokości stacji paliw.

Na miejsce zdarzenia przybył OSP Żydowo oraz JRG Gniezno, które zabezpieczyły rejon zdarzenia. Kierującemu ciężarówką na szczęście nic się nie stało i opuścił on pojazd o własnych siłach. Dokładne okoliczności zdarzenia ustali policja. Z nieoficjalnych informacji wynika, że przyczyną mogło być zajechanie drogi przez inny pojazd.

Na czas prowadzonych działań ruch na szosie odbywa się wahadłowo - mogą wystąpić utrudnienia podczas wyciągania pojazdu na drogę.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane