środa, 18 września 2019 07:06

Samochód ściął latarnię na Trasie

 

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w środowy ranek na Trasie Zjazdu Gnieźnieńskiego. W wyniku tego ruch na drodze odbywał się z utrudnieniami.

Do wypadku doszło 18 września, około godziny 6:20. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, samochód osobowy marki Honda Accord na żnińskich numerach rejestracyjnych, jadąc Trasą Zjazdu Gnieźnieńskiego, wypadł z jezdni na wysokości cmentarza, uderzył w przydrożną latarnię, po czym zatrzymał się w poprzek drogi na nitce w kierunku Bydgoszczy. Latarnia przewróciła się na pas zieleni. 

Do zdarzenia zadysponowano JRG Gniezno, które zabezpieczyło uszkodzony pojazd, rozlane płyny samochodowe oraz rozsypane elementy rozbitego słupa. Na szczęście w wyniku zdarzenia nikomu nic się nie stało.

Dokładne okoliczności zdarzenia wyjaśni policja - na czas prowadzonych działań ruch na TZG w kierunku Bydgoszczy odbywał się jednym pasem.


9 komentarzy

 • Link do komentarza Policjant czwartek, 19 września 2019 13:39 napisane przez Policjant

  Do misiakisia i Sławek .... zawsze możecie wstąpić do Policji .... zapraszam ... i wtedy zrobicie z tym porządek .... !!!! A na pewno jak was patrol zatrzyma do kontroli to płaczecie żeby tylko pouczenie Panowie i Panie Policjanci dali ....

 • Link do komentarza wyborca czwartek, 19 września 2019 08:08 napisane przez wyborca

  Cały świat widzi piękną ścianę budynku przy trasie. Tak wygląda Gniezno za rządów PO i wspomagającej ekipy SLD z Nowoczesną. Strach pomyśleć, jak oni będą rządzili Polska, gdyby jakimś cudem udało im się wejść do parlamentu!

 • Link do komentarza Sławek środa, 18 września 2019 13:56 napisane przez Sławek

  Tam regularnie odbywają się wyścigi szczególnie motocyklowe i to około północy ico na to policja?

 • Link do komentarza Kris środa, 18 września 2019 10:27 napisane przez Kris

  Kolejny szrot trafi gdzie jego miejsce

 • Link do komentarza Jurek środa, 18 września 2019 09:56 napisane przez Jurek

  Czeczeńcy z reguły jak przyjeżdżają do Gniezna to zachowują się jak wypuszczeni z lasu !

 • Link do komentarza misiakisia środa, 18 września 2019 09:47 napisane przez misiakisia

  Cóż począć jak kierowcy nie rozumieją oznakowania ''do'' 70 km/h to są póżniej tego efekty jakie są. U siebie kierowcy z Powiatu Żnińskiego nie poszaleją bo tam co kawałek jest patrol Policji z tzw. drogówki.W naszym Powiecie to policji z świecą szukać aby ich było widać.

 • Link do komentarza Babcia środa, 18 września 2019 09:27 napisane przez Babcia

  Komuś się spieszyło...

 • Link do komentarza Halina środa, 18 września 2019 08:32 napisane przez Halina

  Pędził jak szaleniec. Tam jest 70 km/h a jadą ponad stówkę.

 • Link do komentarza Hondo środa, 18 września 2019 07:17 napisane przez Hondo

  a taki był ładny... Amerykański

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

m

Ostatnio dodane