piątek, 20 września 2019 16:56

Skradziono rowery. Policja prosi o informacje

 

W miniony wtorek doszło do kradzieży kilku rowerów. Ich właściciele zgłosili utracenie mienia, jednak do tej pory nie udało się odnaleźć jednośladów.

We wtorek 17 września br. z terenu gminy Łubowo skradziono kilka rowerów. Policja prosi o pomoc w ich odnalezieniu - poniżej prezentujemy zdjęcia modeli skradzionych jednośladów.

Jeśli ktokolwiek posiada informacje o tym, gdzie się widoczne rowery się znajdują, proszony jest o zgłaszanie tego pod numerem telefonu 61 426 03 30 (Komisariat Policji w Czerniejewie) lub na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane