wtorek, 24 września 2019 07:29

Poszukiwani świadkowie tragicznego wypadku

 
Poszukiwani świadkowie tragicznego wypadku źródło: OSP Strzyżewo Smykowe

Policjanci poszukują świadków zderzenia samochodu marki Audi A4 z BMW F10, do którego doszło na obwodnicy Gniezna.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 9 września 2019 roku około godziny 14:35 na zjeździe z drogi krajowej nr 15 na Trasę Zjazdu Gnieźnieńskiego. W jego wyniku poszkodowana młoda kobieta w poważnym stanie trafiła do szpitala. Niestety, następnego dnia zmarła.

Świadkowie, którzy przejeżdżali tą drogą i widzieli całe zdarzenie, proszeni są o kontakt z policjantką prowadzącą postępowanie z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie. Zgłaszać się można osobiście na ul. Jana Pawła II 2, lub telefonicznie w godzinach 7:00-15:00 pod numerem telefonu: 61 426 02 77. Dzwonić można również całą dobę pod numer 61 426 02 11.

źródło: KPP Gniezno

1 komentarz

  • Link do komentarza rezigiusz wtorek, 24 września 2019 07:57 napisane przez rezigiusz

    Jeżdżę tam bardzo często i niestety ale kierowcy jadący od kierunku Gniezna włączając się do ruchu zapominają iż będący już na wiadukcie mają pierwszeństwo ale co tam pędzi się tam na maksa bo wszak włączając się z drogi podporządkowanej maja pierwszeństwo.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane