środa, 25 września 2019 12:41

Utrudnienia w ruchu w rejonie Jankowa Dolnego, Wierzbiczan i Lubochni

 
Utrudnienia w ruchu w rejonie Jankowa Dolnego, Wierzbiczan i Lubochni archiwum redakcji

W związku z organizowanymi w sobotę zawodami Lubochnia Adventure Race, planowane jest ograniczenie ruchu na kilku lokalnych drogach gminy Gniezno.

Zawody triathlonowe Lubochnia Adventure Race odbędą się 28 września w godzinach 11:00 - 15:00, a na ten czas wprowadzone zostaną tymczasowe ograniczenia w ruchu i wyznaczone będą objazdy.

Na czas prowadzonych zmagań, zamknięta zostanie droga powiatowa oraz gminna na odcinku Jankowo Dolne - Wierzbiczany, Wierzbiczany - Lubochnia. W miejscu zamknięcia ruchem kierować będzie policja lub osoba do tego uprawniona. Odcinki dróg, na których zawodnicy zakończą już zmagania, będą następnie otwierane.

Jednocześnie zmiany w organizacji ruchu obejmą następujące odcinki dróg:

  •  droga powiatowa nr 2214P - Gniezno - Osiniec - Szczytniki Duchowne - Wola Skorzęcka - Lubochnia - Krzyżówka,
  •  droga gminna nr 287028P Kalina - Wierzbiczany,
  •  droga gminna nr 287008P Jankowo Dolne - Wierzbiczany - Wola Skorzęcka,
  •  droga gminna nr 287029P Wierzbiczany - Lubochnia,
  •  droga gminna nr 163 gr. gminy - Wymysłowo,

Kierowcy są proszeni o zachowanie szczególnej ostrożności i zwracanie uwagi na bieżące oznakowanie. 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane