czwartek, 26 września 2019 15:19

55-latek hodował konopie. Wpadł przypadkiem

 
55-latek hodował konopie. Wpadł przypadkiem źródło: KPP Gniezno

Podczas działań prowadzonych przez celników, funkcjonariusze ujawnili na terenie jednej z posesji konopie indyjskie. Ich właściciel usłyszał już zarzuty.

Sytuacja miała miejsce w środę 25 września br., kiedy to celnicy wykonywali czynności na terenie gminy Trzemeszno w jednej z posesji. Funkcjonariusze byli tam obecni z powodu zupełnie innej sprawy, kiedy podczas przeszukania prowadzonego w budynku gospodarczym znaleźli przypadkowo rosnące w donicach cztery krzaki konopi indyjskich. 

Powiadomieni o tym fakcie policjanci kryminalni z Gniezna i funkcjonariusze z Trzemeszna zabezpieczyli rośliny. Zatrzymany 55-latek usłyszał zarzut dotyczący hodowli zakazanych roślin. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Gniezno

1 komentarz

  • Link do komentarza Prosport piątek, 27 września 2019 10:48 napisane przez Prosport

    Ja pierdzielę, sukces. Dorwali małego ????

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane