piątek, 27 września 2019 15:19

Śmiertelny wypadek z udziałem samochodu nauki jazdy

 
Śmiertelny wypadek z udziałem samochodu nauki jazdy źródło: ino.online

We wczesne piątkowe popołudnie na drodze krajowej nr 15 doszło do śmiertelnego wypadku z udziałem samochodu służącego do nauki jazdy. Zginął 52-letni mężczyzna.

Do zdarzenia doszło 27 września około godziny 13 niedaleko Strzelna. Jak donosi serwis ino.online, na drodze krajowej nr 15 doszło do zderzenia z udziałem ciężarówki, busa i samochodu nauki jazdy. Z naszych informacji wynika, że ostatni z pojazdów należał do ośrodka szkolenia kierowców z Gniezna - w wyniku zdarzenia zginął 52-latek poruszający się tym autem, instruktor. Na skutek zdarzenia poszkodowane zostały jeszcze dwie osoby - w tym 44-letnia kursantka.

W chwili obecnej ruch na DK15 jest zablokowany i policja wyznaczyła objazdy. Okoliczności zdarzenia nie są jeszcze znane.

5 komentarzy

 • Link do komentarza Em. poniedziałek, 30 września 2019 19:46 napisane przez Em.

  Jarku, na zawsze pozostaniesz w naszej pamięci, dzięki za to jaki byłeś ..
  spoczywaj w pokoju

 • Link do komentarza Tonek niedziela, 29 września 2019 19:19 napisane przez Tonek

  Jarku odpoczywaj w pokoju

 • Link do komentarza u niedziela, 29 września 2019 10:41 napisane przez u

  [']

 • Link do komentarza DD sobota, 28 września 2019 14:21 napisane przez DD

  TIR-ów coraz więcej jest i będzie jeszcze więcej jeździć. Kiedyś wszystko było wożone kolejom na wagonach, i powinno się do tego wrócić.

 • Link do komentarza Były kursant OSK sobota, 28 września 2019 10:54 napisane przez Były kursant OSK

  Ciekawe jak to się stało ? Szkoda pana jarka

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane