poniedziałek, 30 września 2019 12:45

Potrącenie rowerzysty na ul. Roosevelta

 
Potrącenie rowerzysty na ul. Roosevelta archwium redakcji

Do groźnego w skutkach zdarzenia z udziałem jednośladu doszło w miniony piątek na ul. Roosevelta. Poszkodowany trafił do szpitala.

Wypadek miał miejsce 27 września około godziny 10. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, kierująca samochodem dostawczym marki Renault Trafic, 36-letnia mieszkanka powiatu wrzesińskiego, jadąc ulicą Fabryczną, na skrzyżowaniu z ulicą Roosevelta potrąciła 69-letniego rowerzystę jadącego ulicą Roosevelta od strony Alei Reymonta w kierunku ulicy Rycerskiej.

Poszkodowany z obrażeniami ciała został przetransportowany przez zespół ratownictwa medycznego do szpitala. Jak ustalili funkcjonariusze wydziału ruchu drogowego, kierująca Renault była trzeźwa. Policja ustala okoliczności wypadku.

źródło: KPP Gniezno

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane